Variel - akciová společnost

Variel, a. s. - Český jazyk Variel, a. s. - العربية Variel, a. s. - Deutsch Variel, a. s. - English Variel, a. s. - Español Variel, a. s. - Français Variel, a. s. - Русский

Milovice

07.02. 2008
Obrázek k novince:Milovice

30.1.2008 se společnost Variel, a. s. účastnila speciální praktické prezentace bezpečnostního týmu „Stálá ochrana“ firmy ABL, který bude působit v Afgánistánu na ochranu českých podnikatelů. Akce se konala v originálním prostředí opuštěného vojenského prostoru v Milovicích. Variel, jako dodavatel speciálních kontejnerů pro armády zemí NATO, ale i jiné bezpečnostní složky, zde představil svůj mobilní kontejner přepravitelný za osobním automobilem, který by se mohl mj. stát součástí různých vojenských, bezpečnostních nebo záchranných misí. Zmíněný mobilní kontejner, ale i ostatní armádní kontejnery firmy Variel budou samozřejmě dodávány také v balisticky odolné verzi.

Novinky

03.06. 2015

Pálení na CNC stroji TruLaser Tube 7000

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme v minulých týdnech uvedli do provozu nové moderní strojní CNC... Více »

29.05. 2015

Strojní vybavení 2015

Aktualizováno strojní vybavení společnosti. Najdete ho v sekci Produkty, Dokumenty nebo na hlavní stránce. Více »

06.02. 2015

GibbsCAM

K programování CNC obráběcích strojů používáme GibbsCAM. Rodina produktů GibbsCAM podporuje úplnou škálu obráběcích strojů od základních frézovacích soustružnických center... Více »

Archiv novinek »
EU THE EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT FUND AND THE MINISTRY OF INDUSTRY AND TRADE OF THE CZECH REPUBLIC SUPPORT INVESTMENT IN YOUR FUTURE
© 2006 - 2019 VARIEL a. s.
Vyrobilo Bigstudio.cz