Variel - akciová společnost

Variel, a. s. - Český jazyk Variel, a. s. - العربية Variel, a. s. - Deutsch Variel, a. s. - English Variel, a. s. - Español Variel, a. s. - Français Variel, a. s. - Русский

Nové technologické domky

13.03. 2007

1.12.2006 byly uvedeny do výroby nové technologické domky typu OPD-SP, které konstrukčně vycházejí z domků OPD. Pro zlepšení užitných vlastností a prodloužení jejich životnosti u tohoto typu došlo k několika podstatným změnám.

Konstrukce domku se skládá ze žárově zinkovaného základového a střešního rámu. Stěny jsou tvořeny neprofilovanými sendvičovými panely síly 45 mm ve složení lakovaný pozinkovaný plech, polyuretanová pěna a z vnitřní strany opět lakovaný pozinkovaný plech. Ze stejných panelů je tvořen i podhled. Střecha je, tak jako u původního domku, laminátová.

Celkovou konstrukcí domku je zajištěna dostatečná pevnost a odolnost proti vandalismu a neoprávněnému průniku do vnitřních prostor.

Novinky

03.06. 2015

Pálení na CNC stroji TruLaser Tube 7000

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme v minulých týdnech uvedli do provozu nové moderní strojní CNC... Více »

29.05. 2015

Strojní vybavení 2015

Aktualizováno strojní vybavení společnosti. Najdete ho v sekci Produkty, Dokumenty nebo na hlavní stránce. Více »

06.02. 2015

GibbsCAM

K programování CNC obráběcích strojů používáme GibbsCAM. Rodina produktů GibbsCAM podporuje úplnou škálu obráběcích strojů od základních frézovacích soustružnických center... Více »

Archiv novinek »
EU THE EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT FUND AND THE MINISTRY OF INDUSTRY AND TRADE OF THE CZECH REPUBLIC SUPPORT INVESTMENT IN YOUR FUTURE
© 2006 - 2019 VARIEL a. s.
Vyrobilo Bigstudio.cz