Variel - akciová společnost

Variel, a. s. - Český jazyk Variel, a. s. - العربية Variel, a. s. - Deutsch Variel, a. s. - English Variel, a. s. - Español Variel, a. s. - Français Variel, a. s. - Русский

Environmentální politika

  1. Cílem společnosti Variel, a. s. je snížit znečišťování životního prostředí a snižovat riziko znečištění.
  2. Dodržovat platná ustanovení všech legislativních předpisů souvisejících s ochranou životního prostředí, bezpečnosti práce a požární ochrany.
  3. Neustále zlepšovat technické parametry používaných výrobních zařízení a snižovat tak emise ze všech výrobních a nevýrobních činností do všech složek životního prostředí.
  4. Školením zaměstnanců v oblasti českého ekologického práva a zveřejňováním informací zvyšovat všeobecné povědomí, odbornou úroveň, odpovědnost a motivaci zaměstnanců v oblasti ochrany životního prostředí.
  5. Prosazovat environmentální politiku směrem k dodavatelům a v rámci přezkoumání smlouvy zajišťovat požadavky týkající se ochrany životního prostředí.
  6. Spolupracovat s příslušnými úřady a zájmovými skupinami tak, aby byly respektovány státní a regionální předpisy týkající se ochrany životního prostředí.

Novinky

03.06. 2015

Pálení na CNC stroji TruLaser Tube 7000

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme v minulých týdnech uvedli do provozu nové moderní strojní CNC... Více »

29.05. 2015

Strojní vybavení 2015

Aktualizováno strojní vybavení společnosti. Najdete ho v sekci Produkty, Dokumenty nebo na hlavní stránce. Více »

06.02. 2015

GibbsCAM

K programování CNC obráběcích strojů používáme GibbsCAM. Rodina produktů GibbsCAM podporuje úplnou škálu obráběcích strojů od základních frézovacích soustružnických center... Více »

Archiv novinek »
EU THE EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT FUND AND THE MINISTRY OF INDUSTRY AND TRADE OF THE CZECH REPUBLIC SUPPORT INVESTMENT IN YOUR FUTURE
© 2006 - 2019 VARIEL a. s.
Vyrobilo Bigstudio.cz