Variel - akciová společnost

Variel, a. s. - Český jazyk Variel, a. s. - العربية Variel, a. s. - Deutsch Variel, a. s. - English Variel, a. s. - Español Variel, a. s. - Français Variel, a. s. - Русский

Environmentální politika

  1. Cílem společnosti Variel, a. s. je snížit znečišťování životního prostředí a snižovat riziko znečištění.
  2. Dodržovat platná ustanovení všech legislativních předpisů souvisejících s ochranou životního prostředí, bezpečnosti práce a požární ochrany.
  3. Neustále zlepšovat technické parametry používaných výrobních zařízení a snižovat tak emise ze všech výrobních a nevýrobních činností do všech složek životního prostředí.
  4. Školením zaměstnanců v oblasti českého ekologického práva a zveřejňováním informací zvyšovat všeobecné povědomí, odbornou úroveň, odpovědnost a motivaci zaměstnanců v oblasti ochrany životního prostředí.
  5. Prosazovat environmentální politiku směrem k dodavatelům a v rámci přezkoumání smlouvy zajišťovat požadavky týkající se ochrany životního prostředí.
  6. Spolupracovat s příslušnými úřady a zájmovými skupinami tak, aby byly respektovány státní a regionální předpisy týkající se ochrany životního prostředí.

Novinky

03.06. 2015

Pálení na CNC stroji TruLaser Tube 7000

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme v minulých týdnech uvedli do provozu nové moderní strojní CNC... Více »

29.05. 2015

Strojní vybavení 2015

Aktualizováno strojní vybavení společnosti. Najdete ho v sekci Produkty, Dokumenty nebo na hlavní stránce. Více »

06.02. 2015

GibbsCAM

K programování CNC obráběcích strojů používáme GibbsCAM. Rodina produktů GibbsCAM podporuje úplnou škálu obráběcích strojů od základních frézovacích soustružnických center... Více »

Archiv novinek »

Co píší jinde

11.10. 2017

Chtěl dobýt pevnost ČEZ, ale prohrál. Po volbách dostane Babiš k ovládnutí stroje na miliardy druhou šanci

Když Andrej Babiš vstupoval do politiky, jmenoval ČEZ jako symbol zkorumpovaného systému. Jeho útoky na současné vedení koncernu ale nebyly úspěšné, zatímco on musel odejít... Více »

12.10. 2017

Na istrijské lanýže do Chorvatského Mlýna

Chorvatský Mlýn zaměřený na pokrmy z čerstvých ryb, plodů moře a sezonních středomořských surovin zahajuje sezonu bílých lanýžů. Potěší těstoviny s bílým... Více »

12.10. 2017

Odchodem Teličky od Babiše končí reálný vliv Česka v Evropském parlamentu, ostatní europoslanci jsou daleko za ním

Rozchod Pavla Teličky a Andreje Babiše není jen vnitrostranickou věcí ANO. Výrazně se tím snižuje i vliv českých stran v Evropském parlamentu. Týdeník Ekonom přináší analýzu vlivu... Více »

EU THE EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT FUND AND THE MINISTRY OF INDUSTRY AND TRADE OF THE CZECH REPUBLIC SUPPORT INVESTMENT IN YOUR FUTURE
© 2006 - 2017 VARIEL a. s.
Vyrobilo Bigstudio.cz